Yenidoğan Bebeklere Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Bir bebeğin hayata gözlerini açışına, bir ailenin büyümesine şahit olmak dünya üzerindeki en özel anlardan birisi olsa gerek. Aranıza katılan ailenin bu yeni üyesinin masumluğundan, mutlu gülümsemesinden, saf sevgisinden daha değerli bir hediye olamaz.

Aylar boyunca büyük bir heyecan ve özlemle beklenen bebekler, dünyaya geldiği andan itibaren tüm atmosferi değiştirir. Bulunduğu ortama neşe ve umut verir. Anne ve babanın yanı sıra tüm aile bireyleri ve arkadaşlar, yeni doğan bebeğin rahat ve sağlıklı olabilmesi için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Bebek sahibi olan anne ve babayı tebrik etmek ve ailenin mutluluğunu paylaşmak için genellikle ziyarete gidilir. Bu ziyaretler sırasında ise bebek için hediye götürmek oldukça şık bir davranıştır. Siz de yeni doğan bebek için hediye arayışındaysanız, hediyenizi seçmeden önce şu konuları göz önünde bulundurmanızda fayda var;

 • Bebek alışverişi keyifli olmasının yanı sıra oldukça da masraflı bir süreçtir. Emzikten zıbına, battaniyeden çoraba kadar birçok yeni ihtiyaç doğar. Sevdiklerinizin bebek sahibi olmalarını kutlarken bu ihtiyaçlarını da gidermeye ne dersiniz? Yeni doğan bebeğe alınacak hediyeler arasından sevimli olduğu kadar işlevsel ürünleri de seçerek, kullanışlı bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz.
 • Ailenin herhangi bir ihtiyacı yoksa manevi bir hediye ile de taze anne babayı oldukça mutlu edebilirsiniz. Belki bebeklerinin her anını kayıt altına almalarını sağlayacak bir anı defteri, belki de çerçeveye yerleştirilmiş tek kare bir aile fotoğrafı ile küçük ama oldukça anlamlı bir hediye verebilirsiniz.
 • Yeni doğan bebek hediye fikirleri, genellikle bebek üzerine yoğunlaşır. Bebeğinin dünyaya gelişini kutlarken anne için de özel hediyeler seçmek hem çok zarif hem de oldukça düşünceli bir davranıştır.
 • Bebeklerin cildi çok hassastır. Bu nedenle giydikleri kıyafetler ve kullandıkları tüm ürünler bu hassasiyeti göz önüne alarak seçilmelidir. Hediyeniz, özellikle bebeğin teniyle direkt olarak temas edecek bir ürün ise mutlaka en kalitelisini tercih etmelisiniz.

Yeni Doğan Bebeğe Ne Hediye Alınır?

Yeni doğan bebekler için piyasada birçok hediye alternatifi, alabileceğiniz birbirinden şirin bebek ürünleri vardır. Mama önlüğünden bebek kıyafetlerine, künyelerden müslin örtüye kadar sonsuz seçenekle karşılaşabilirsiniz.

Bu bebek ürünlerinden seçtiğiniz bir tanesini hediye olarak götürebileceğiniz gibi beğendiğiniz ve kararsız kaldığınız birden fazla ürünle de şahane bir yenidoğan hediye seti hazırlayabilirsiniz. Yenidoğan setleri, içerisinde hem oldukça çeşitli hem de aileler için çok kullanışlı olan hediye seçenekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Eğer klasik fikirler yerine daha farklı ve daha özel bebek hediye fikirleri arıyorsanız, Kutu Delisi’nin Hoş Geldin Bebek Hediye Kutuları tam size göre!

Kutu Delisi’nin Birbirinden Şık Hoş Geldin Bebek Hediye Kutuları

Her özel anınızda oldu gibi dünyaya gözlerini açan ailenin yeni üyesini kutlamak istediğiniz bu mutlu dönemde de Kutu Delisi sizinle. Bebekler için özel olarak tasarlanan yenidoğan hediye kutusu seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Tatlı Rüyalar Hediye Kutusu

Yeni doğmuş bir bebeği hayatının her anında, uykusunda dahi korumak istemek kadar doğal bir duygu olamaz. En rahat ve güvenli uyku ortamını hazırlamaya çalışmak, onu uykusunda bile korumanın en pratik yoludur çünkü huzurlu bir uyku, sağlıklı gelişimin temelini oluşturur. Siz de çiçeği burnunda anne ve babanın bu endişesini gidermek, bebeklerinin ise sağlıklı bir uyku deneyimi yaşamasını sağlamak için Tatlı Rüyalar Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde şunlar yer alır;

 • Ekru nohut kumaş battaniye
 • El emeği amigurumi emzik zinciri
 • El emeği amigurumi çıngırak
 • Pembe, beyaz ve toz pembe kıvrık çorap
 • Pembe mama önlüğü
 • Pembe çizgili badi

Mis Kokulum Hediye Kutusu

Hangi koku bir bebeğin tertemiz kokusundan daha güzel olabilir ki? Dünyanın bu en güzel kokusunu tüm eve yaymak ve her an hissetmek için Mis Kokulum Hediye Kutusu mükemmel bir seçim. Mis Kokulum Hediye Kutusu’nın içeriği şunlardan oluşur;

 • Pembe askılı badi
 • El emeği amigurumi emzik zinciri
 • Pembe, açık pembe ve beyaz kıvrık çorap
 • Mini çiçek buketi
 • Flamingo desenli dolap parfümü

Siz de yenidoğan bebek için hediye arayışındaysanız Kutu Delisi’nde yer alan birbirinden şık Hoş Geldin Bebek Hediye Kutuları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ürünleri daha yakından incelemek için seçeneklere göz atabilir ve en uygun hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Kutu Delisi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve nasıl sipariş vereceğinizi öğrenmek için WhatsApp destek hattından Kutu Delisi’ne ulaşabilirsiniz.

İş Arkadaşına Alınabilecek Hediye Önerileri
Kahve Tutkunlarına Alabileceğiniz En Güzel Hediyeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Close

Close
MENÜ
Kategoriler