terfi hediyesi

Terfi Hediyesi Nasıl Olmalıdır?

Sevdiğimiz insanların mutluluklarında yanlarında olduğumuzu hissettirmek isteriz. Vermiş olduğumuz desteği hissettirmek, onlara terfi günlerinde neşe ve güven verecek hediyeyi bulmak bazen zor olabilmektedir. Özellikle birbirine benzeyen çok fazla terfi hediyesi bulunmasından dolayı doğru hediyeyi bulmak biraz sancılı bir süreçtir. 

Yeni Terfi Hediyeleri Nasıl Seçilir?

İş hayatında en büyük mutluluk ve heyecanın yaşandığı zamanlardan bir tanesi terfi zamanıdır. Terfi alan insanlar çoğu zaman heyecandan uyuyamazlar ve sorumlulukları da arttığı için stres yapabilirler. Bu süreçte onlara özel bir hediye vermeniz onların yanında olduğunuzu hissettirme adına çok önemlidir. Onlara güveninizi hissettirebileceğiniz doğru hediyeyi bulmak için birbirinden güzel terfi hediye kutuları içinden seçim yapabilirsiniz. 

Bu tarz hediye kutuları tasarlarken kişilerin iş rutininden biraz bir an olsun uzaklaşabilmelerini amaçlamaktadır. Kimi zaman içtikleri çayda, kahvede; kimi zaman ise okudukları kitapta huzur bulabilmeleri adına özel tasarlanmış hediyelikleri tek bir kutuda buluşturur. Siz de terfi hediyeleri seçiminizi yaparken bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Kadın için Terfi Hediyesi Önerileri

Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız veya akrabanıza bu mutlu günlerinde terfi tebrik hediyeleri vermek isterseniz, Kutu Delisi’nin hazırladığı kadınlar için özenle hazırlanan terfi hediyesi kutularını inceleyebilirsiniz. Bu kutular farklı tarzlardaki hediyelikler bir araya getirilerek oluşturulur. 

İş hayatında başarılı olan ve başarısının karşılığında terfi edilen kadınlara özel pembe gibi canlı renklerde birbirinden tatlı ve romantik kutular hediye edilebilir. Bu kutuların içerisinde sevdiklerinizin masalarını süslemelerini sağlayacak güzel objeler mevcuttur. Masaya konulabilecek su şişeleri dışında çiçek içerikli kutular da kibar ve hoş görüntüsüyle birlikte oldukça güzel görünür. 

İş hayatında başarılı kadınlara uygun hediye kutularında yer alacak birbirinden farklı  hediye önerileri şöyle sıranalabilir:

  • Unicorn figürlü dekoratif objeler
  • Güzel kokan mum çeşitleri
  • Tüylü kalemler
  • Farklı kapak tasarımlarına sahip not defterleri

Bu tarz farklı hediyelerle birlikte kadınların zevklerine hitap edebilecek hediyeleri bulmak daha kolay bir hâle gelir.

Erkek için Terfi Hediyesi Önerileri

Erkeklere terfi hediyeleri verilirken genellikle ofis setleri veya kupa hediye edilir. Sıradanlıktan uzak ve hediye alacağınız kişiyi etkileyecek bir hediye vermek istiyorsanız Kutu Delisi’nin hazırladığı şık tasarımlı kutuları inceleyebilirsiniz. Özellikle kahve içerikli hediyelerin bulunduğu bu özel tasarımlı kutular kahve seven erkekler için çok uygundur. Kutuların içinde termos, French press ve kupa gibi hediyelikler mevcuttur. Bu hediyelikler estetik anlamında özenle seçilerek, farklı yaş gruplarından erkekler için özel olarak hazırlanmıştır. 

Yeni terfi hediyeleri içeriklerinde güzel kokan mum çeşitleri de mevcuttur. Kahve konseptlilerde ise kahve kokan mumlar yer alır. Erkekler için olan hediye kutularında mum dışında şunlar da bulunur:

  • Çakmak modelleri
  • Ofis masası için dekoratif ya da kullanışlı objeler
  • Kalem çeşitleri
  • Not defterleri

Hemen tıklayarak, terfi kutu çeşitlerini inceleyerek kutuların içerisinde yer alan hediyelikleri detaylıca inceleyebilirsiniz. 

Kurumsal Hediye Önerileri
Teşekkür Hediyesi Nasıl Seçilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler