Sıkça Sorulan Sorular

[accordion title=”Bize mesaj göndermeden önce lütfen bu bölüme gözatın.”]
[accordion-item title=”Size nasıl ulaşabilirim ve çalışma saatleriniz nedir?”]

Bize web sitemizden, whatsapptan veya mail ile ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 10:00-18:00 arasıdır. Pazar günleri çalışmamaktayız.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Nasıl sipariş verebilirim?”]

Web sitemizden online olarak rahatlıkla ve beklemeden siparişinizi verebilirsiniz. Destek almak için de whatsapp butonunu kullanarak müşteri danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Stoklu ve mevcut ürünler satıldığında hemen kargo yapılmaktadır. Yeni tasarım ve özel siparişler ise ortalama yedi iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Hazır stoklu ürünlerde değişim olmaktadır. Özel tasarım ve ekstra siparişlerinizde iade ve değişim yapılmamaktadır. Size özel üretimlerde ücret havale ile alınıp, sonra tasarım aşamasına geçilmektedir. Tüm iletişimi whatsapp kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Kutularınızın içeriğinde bulunan ürünlerde değişiklik yapabilir miyim?”]

Hediye kutuları içerisindeki her bir ürünü tasarıma özel olarak hazırladığımız için kutu içeriklerinde değişiklik maalesef yapamıyoruz.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Teslimat ve kargo süreçleri nasıl işliyor?”]

Alışverişlerinizde kargolar Ücretsizdir. Kargolar anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilmektedir.
Ürününüz kargoya verildiğinde KUTUDELİSİ.COM tarafından ve aynı zamanda Kargo şirketi telefonunuza bilgi mesajı yollamaktadır. Gelen mesajdaki kargo takip numarası ile paketinizin durumunu öğrenebilirsiniz

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Ödeme yöntemleri nelerdir?”]

Web sitemizden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”Yurt dışından sipariş ve ödeme süreci nasıl işliyor?”]

Kredi kartı ile online ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaktadır. Ürünlerimizi sadece Türkiye içerisinde gönderim yapmaktayız. Yurtdışına maalesef gönderim yapmıyoruz.

[/accordion-item]
[accordion-item title=”İade ve değişim işlemleri nasıl işliyor?”]

Müşteri 3 gün içerisinde ürünün kargo bedelini karşılamak sureti ile değişim hakkına sahiptir.
Müşteri kusurlu ürün durumunda 3 gün içerisinde ürünü geri iade veya değişim yapabilmektedir. Hatalı ve kusurlu ürünlerde kargo firmamıza aittir. Özel tasarım veya siparişlerde kusur yoksa iade ve değişim yapılmamaktadır.
Müşteri kusur durumu söz konusu olmadığı takdirde 3 gün içerisinde ürünün kargo bedelini karşılamak suretiyle iade hakkına sahiptirler. İade edilen ürün elimize ulaştığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret hesabınıza yollanmaktadır. Tarafımıza ödemeli yollanan kargolar ARAS Kargo ile gönderilmelidir. Aksi takdirde kabul edilmemektedir.

Ürünler etiketi koparılmamış, paketinde, ezilmemiş veya ıslanmamış, kullanılmamış olmalıdır. Yoksa iade veya değişim gerçekleşmemektedir.

[/accordion-item]

[/accordion]

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler