öğretmenler günü hediyesi

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır? Kadın ve Erkek Öğretmene Hediye

Öğretmenler günü hediyesi denildiğinde akıllara gelen birçok farklı fikir olduğu kesin. Özellikle kendinizden yaşça büyük birine hediye alırken zorlanmanız da çok normal. Peki bir öğretmene hediye alırken neye dikkat edilir? Aşağıdaki konulara dikkat ederek en optimal hediyelerden bazılarını alabilirsiniz. Bunlar;

Maliyeti aşırı fazla olmamalı Aksi halde hem kabul edilmesi zor hem de bir öğrenci için karşılaması güç olabilir.
Fazla özele indirgenmiş bir hediye olmamalı. Her insanın birbirinden farklı zevki ve ilgi alanı olabileceği için her zaman doğru tercihi yapmanız zor olur.
Öğretmenler günü hediye fikirleri yazdığınızda Kutu Delisi’ne bakmadan hediye almamalısınız. Aksi halde en güzel hediyeleri kaçırabilirsiniz.
Kendi zevklerinize göre değil, sizden yaşça büyük birinin zevklerine göre hareket etmelisiniz. Günlük kullandığınız ekipmanlar ya da yaşantınıza dair gereçler eşleşmeyebilir. Eğer amacınız öğretmeninize sürekli kullanabileceği bir şey almaksa, bunu kesinlikle 2 kere düşünmelisiniz.

Öğretmenler Günü için Hediye Fikirleri

Öğretmenler günü hediye kutu içerikleri, son dönemde birçok farklı açıdan ilgi duyulan ve çokça satın alınan bir hediye tipi olarak bilinmektedir. Peki öğretmene verilebilecek hediyeler için onlarca fikir varken, bir hediye kutusu hazırlamak ya da sizin için hazırlanmış bir hediye kutusu almak neden tercih edilir?

İçerisinde bulunan bileşenlerin nezaketi, çoğu zaman gereksinimlere hitap etmesi, istediğiniz şekilde özelleştirilebilmesi ve mali açıdan ciddi bir külfeti bulunmaması gibi nedenlerle öğretmeninize ya da sevdiğiniz bir öğretmene bir hediye kutusu yapabilirsiniz / satın alabilirsiniz. Kutu Delisi’nin sizler için hazırladığı ve dilediğiniz gibi özelleştirilebilen kutularını inceleyerek istediğiniz her türlü opsiyonu da değerlendirmeniz mümkündür.

Peki bir hediye kutusunun haricinde öğretmeninize ne hediye alabilirsiniz?

  • Üzerinde isminin yazdığı ya da özel kullanımlara hitap edebilecek bir dolma kalem
  • Erkek öğretmene hediye alıyorsanız, günlük kullanıma uygun bir kravat
  • Kahve seven bir öğretmeniniz varsa Kutu Delisi’nin en gözde kutularından biri olan “Hatır Hediye Kutusu
  • Kadın öğretmene hediye alıyorsanız, günlük kullanıma uygun ve maliyeti düşük bir kolye (Bu erkek öğretmenlere de alınabilir.)
  • Sıklıkla kullanılabilecek ve üzerinde özel baskı ekleyebileceğiniz bir kupa bardak

 

Öğretmenler Günü Hediye Kutu Önerileri

Öğretmenler gününe özel hediyeler arasında yukarıda da bahsedildiği üzere en çok tercih edilebilen hediye tiplerinden biri hediye kutularıdır. Peki bu hediye kutularının hepsi öğretmenlere hediye olarak alınır mı? Öğretmenler gününde vereceğiniz zaman hangi kutuları seçmeniz daha mantıklı? Gelin, Kutu Delisi’nin sizler için önerdiği kutulara daha yakından bakalım;

Deep Black Hediye Kutusu: İçerisinde Brezilya kahvesi çevresinde oluşturulmuş siyah kupa, french press, el yapımı mini buket çiçek, cam kavanozda mum, Patiswiss portakal dilimleri gibi spesiyal ürünlerin bulunduğu bir kutudur. Öğretmeninize hediye olarak verilebilecek kutulardan biri olarak gösterilebilir.

Dünya Kahveleri Hediye Kutusu: İçerisinde dünyanın farklı bölgelerinden toplanan kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle yapılabilecek filtre kahveler bulundurur. Mottolu kupa ve french press ile birlikte kahve seven bir öğretmenin daha çok isteyeceği bir hediye olabilir mi?

Moka Pot Deneyimi Hediye Kutusu: Eğer gün içerisinde filtre kahve dışında da kolaylıkla hazırlanabilecek bir espresso içmek isteyen bir öğretmen tanıyorsanız, sakın hediye aramak için uzaklara gitmeyin. Guetamala kahve, siyah moka pot, el yapımı mini buket çiçek, Patiswiss portakal dilimleri ve siyah bir kupa bulunduran bu hediye kutusuyla en doğru kararı vereceğinize şüphe yok.

Eğer Kutu Delisi’nin diğer hediyelik kutularına göz atmak ve nihai kararı kendiniz seçerek vermek isterseniz diğer kategorileri de inceleyebilirsiniz!

 

Öğretmenler Gününe Özel Hediyeler Kutu Delisi’nde!

Öğretmenler günü için hediye arıyorsunuz ve bir türlü doğru kararı veremediniz. Hediye kutusu ile ister özelleştirilmiş, ister hazır kutular arasından farklı seçeneklere göz gezdirebilirsiniz. Her 24 Kasım’a özel hazırlanan kutular, öğretmenler günü hediyesi için itina ile seçilen malzeme ve gereçler ile tasarlanır. Hem görsel olarak güzellik eşiği yüksek bir hediye almak hem de hediye ettiğiniz insanın uzun süre kullanabileceği bir konsept arıyorsanız, Kutu Delisi sizler için doğru adres demektir.

 

Kadın Öğretmene Hediye Ne Alınır?

Kadın öğretmene hediye alırken aşırı özelleştirilmiş bir hediye almak çoğu zaman riskli olabilir. Bu yüzden hem daha genel ilgi alanlarına hitap eden hem de sıradan koşulların dışında bir hediye seçmek daha doğru olacaktır. Eğer mükemmel marka bir çanta alıp hem öğretmeninizi mahçup etmek hem de kendinizi ciddi bir mali külfet altına sokmak istemiyorsanız, Kutu Delisi’ni ziyaret edebilir ve envai çeşit mütevazi ama son derece anlamlı / kaliteli kutulara göz atabilirsiniz.

 

Erkek Öğretmene Hediye Ne Alınır?

Erkek öğretmene hediye almak çoğu zaman zor gözükse de öğretmeninizin sadece onu düşündüğünüzü ve değer verdiğinizi bilmesi bile büyük bir mutluluktur. Bu yüzden hediye seçerken sınırlarınızı zorlamanıza ya da inanılmaz dahiyane fikirler araştırmanıza gerek yok. Çünkü hem dahiyane hem de mükemmel hediye seçimini sizin için yapan Kutu Delisi hep yanınızda! Öğretmeninize almak istediğiniz hediye kutuyu seçip en hızlı şekilde teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Ne Alınır? En Güzel Yılbaşı Hediyeleri
Harry Potter Hediyelikleri Nelerdir? Hayranlarına Ne Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler