İADE ŞARTLARI

İndirimli ve/veya kampanyalı ürünlerde iade veya ürün değişimi yapılamaz.Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken oluşabilecek kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN

a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- Satış Sonrası Destek Departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadenin yapılma süresi, 5 iş gündür. Kredi kartına yapılan iadeler hesap kesim tarihine kadar hesaba yansıyabilmektedir.
c- Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartına iade edilecektir.
d- Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto iade edilecek tutar üzerinden düşürülür.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade için herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ulaşım bedeli müşteriye aittir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.İade etmek istediğiniz ürün / ürünler firma tarafından gönderildiğinde ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekmektedir.Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterimiz, yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz.İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçin.
Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır.
Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır.İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

AYIPLI ÜRÜNÜN İADESİ

Ürünün kullanım amacına ve ürün bilgilerinde belirtilen ana işlevlerini yerine getirmesini engelleyen üretim ve ürün nedenli durumlardır.Bu durumda ürünü incelenmesi için bize gönderebilirsiniz.İnceleme sonucuna göre iade veya aynı ürünle değişim hakkınız bulunmaktadır.

ADRES: Kutudelisi.com, Harbiye Mah. Atiye Sok. Ak Apt.  No:7  D:7Şişli -İstanbul

TELEFON: 0552 550 06 06

E-posta: info@kutudelisi.com

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler