harry potter hediyelik

Harry Potter Hediyelikleri Nelerdir? Hayranlarına Ne Alınır?

Harry Potter denilince aklınıza Hogwarts’ın eşsiz manzarasının, küçüklüğünüzün en güzel zamanlarının ve onca senelik maceranın getirdiği heyecanın geldiği çok iyi bilinen bir gerçek. Eğer çevrenizde Harry Potter için deli gibi yanıp tutuşan biri yoksa, yüksek ihtimalle bu kişi sizsiniz! Peki Harry Potter evreniyle alakalı kendinize ya da sevdiklerinize bir hediye almak isteseniz, bu ne olurdu?

Baktıkça Sırlar Odası’nın gizemini, Felsefe Taşı’nın anılarını ve Ölüm Yadigarları’nın ürkütücülüğünü hatırlatacak bir hediye kutusu düşünebiliyor musunuz? Eğer düşünürken Harry Potter evreninde kaybolduysanız hiç üzülmeyin. çünkü Kutu Delisi sizin yerinize böyle müthiş bir fikri hayata geçirdi bile. 

Harry Potter hayranlarına alınabilecek en güzel hediyelerden biri, ona bu evreni deneyimlerken hissettiklerini tekrar anımsatmak olacaktır. Bunu Kutu Delisi sayesinde yapmanız mümkün. Harry Potter hediyelik denilince akla sürekli tipik bir asanın ya da sıradan bir figürün gelmesinden sıkıldığınız çok açık. Peki ya aklınıza gelen bu hediyelerin hepsinin bir arada bulunduğu bir kutuya sahip olsaydınız? O zaman bu makalenin devamı da tam size göre!

 

Harry Potter Hediye Kutusu Önerileri

Harry Potter hediyelik arayışınızın en doğru adresi Kutu Delisi! Peki siz bu evrene dair bir kutu hazırlayacak olsanız bunu nasıl yapardınız? İçine Hogwarts’a giden o büyülü trenin biletini, Gryffindor ambleminin bulunduğu bir figürü ve evrenin merkezindeki Harry’i koyar mıydınız? Bunların hepsini daha nostaljik ve etkileyici kılmak için uğraşmanıza gerek yok. Kutu Delisi;

  • Expelliarmus Hediye Kutusu ile hediye verdiğiniz kişiyi bu evrenin sihirli dünyasında bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Harry Potter’ın eşsiz asası, küçükken herkesin beklediği o “Hogwarts davet mektubu”, Harry Potter baskılı bir not defteri, Harry Potter figürü ve Gryffindor hanesinin amblemiyle yapılmış anahtarlığı sizin için kutuya yerleştirdik. Biz her baktığımızda Voldemort’la savaşmaya hazır hale geliyoruz. Peki ya siz onunla karşılaşmaya hazır mısınız?
  • Harry Potter temalı hediyelerin en gözdesi Expecto Patronum ile tanışın. En etkili büyüyü sevdiğinizi mutlu ederek yapabilirsiniz. Kutu Delisi’nin özenle hazırladığı bu premium kutuda Hogwarts’a dair neredeyse her detay mevcut. Dahasını kendiniz keşfedebilir, isterseniz kutunuzu özelleştirerek en sevdiğiniz dizaynı hazırlayabilirsiniz. 
  • Sevdiklerinizi şaşırtmaya hazır mısınız? O zaman içinde özel Harry Potter asası bulunan Sersemlet! Hediye Kutusu‘nu mutlaka inceleyin!

 

Harry Potter Temalı Hediyeler Kimlere Alınabilir?

Harry Potter temalı hediyeler kuşkusuz bu evrenin hayranlarına alınabilir. Bu kişi arkadaşınız, akrabanız, daha yakın perspektifte kardeşiniz, hatta kendiniz bile olabilir! Bir insanın kendisine verebileceği en anlamlı hediyelerden biri, baktıkça kendisine Harry Potter evrenini anımsatmak olabilir. 

Bir diğer yandan, bu evreni hiç bilmeyen birine Harry Potter temalı hediye almak ya da hediye kutusu vermek, onu bu film ya da kitap serisine özendirebilir. Yani sevdiğiniz birine Harry Potter’ı tanıtmak istiyorsanız, Kutu Delisi’nin özenle hazırladığı hediyelik kutulardan birini ona vererek, “Sersemlet” büyüsünün en mutlu edici halini yaşatabilirsiniz!

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır? Kadın ve Erkek Öğretmene Hediye
Hediye Paketleme Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler