değişik doğum günü hediyeleri

Değişik Doğum Günü Hediyeleri

Sevdikleriniz için değişik doğum günü hediyeleri alarak onları mutlu edebilirsiniz. Farklı ve heyecan verici hediyelerle, onlara ne kadar çok değer verdiğinizi gösterin!
Yakınlarınızın doğum günü yaklaştığında değişik doğum günü hediyeleri almak isteyebilirsiniz. Onların bu özel günlerinde çok daha mutlu olmasını istersiniz. Tabii ki aldığınız hediyenin kalıcı olması, değerini arttıracaktır. İşte bu içeriğimizde size birkaç fikir vereceğiz. Arkadaşlarınıza, sevgilinize, aile bireylerinize bu fikirlerle sürpriz bir doğum günü yapabilirsiniz.

Doğum Günü İçin Değişik Fikirler ve Sürprizler Nelerdir?

Aldığımız hediyeden kutladığımız yere kadar doğum günü sürprizlerinin özel olmasını isteriz. Doğum günü sürprizi hazırlarken ilk olarak hediyenizi seçmelisiniz. Bu aşamada, yakınlığınızı göz önüne almanız gerekir. Sevgilinize alacağınız hediyeyle anneniz için tercih edecekleriniz farklı olacaktır. Ancak her ikisini de mutlu edecek bir kutu hazırlayabilirsiniz. Kendi kutunuzu oluştururken aşağıdaki ürünleri koyabilirsiniz:

1.Çay ve kahveler
2.Kalemler
3.Ajanda ve defterler
4.Bardak ve mataralar
5.Atıştırmalıklar
6.Küçük dekoratif ürünler

Bunların yanında duygularınızı belli eden bir kartı da kutuya koyabilirsiniz. İsterseniz, arkadaşınız doğum günü için kutuyu birlikte hazırlayın isterseniz tek başınıza. Arkadaşınızı doğum günü için bir yemeğe götürerek bu hediyeyi hiç beklemediği bir anda verebilirsiniz. Grup halinde kampa veya sahile gitmek de güzel bir seçenek olacaktır. Çadırın içine koyarak sürpriz bir şekilde hediyeyi verebilir, sonrasında diğer arkadaşlarınızla küçük bir kutlama yapabilirsiniz.

Değişik Doğum Günü Kutlama Fikirleri Nelerdir?

Doğum günü olan kişi, arkadaşınız, ailenizden biri veya sevgiliniz olabilir. Eğer ki anne ve babanızın doğum günüyse, evde küçük bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Uzaktaki sevdiklerini çağırarak onları ortak bir alanda buluşturmanız çok güzel olacaktır. Sonrasında herkes aldığı hediyeyi verebilir. Seçtiğiniz hediye için tekrar bir kutu hazırlayabilirsiniz. Diğer yandan:

Annenizin doğum günü için çiçeklerin içinde bulunduğu bir kutu tasarlayabilirsiniz. Özel seçilmiş bitki çayları ve kupaları kutuya yerleştirebilirsiniz.

Babanıza özel hazırlayacaksanız, kutuya cüzdan gibi işlevsel ürünler ekleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanında her ikisine defter ve kalem hediyelerini koymayı unutmayın. Dilerseniz, ilk sayfasına neler hissettiğinizi yazarak geri kalan temiz yaprakları aile bireyinize bırakabilirsiniz.

Sevgiliye Değişik Doğum Günü Hediyeleri Ne Alınabilir?

Söz konusu sevgilinizse, onu mutlu etmek için çok fazla düşünmüş olabilirsiniz. Sevgiliye değişik doğum günü hediyeleri için aşağıdaki maddelere bakabilirsiniz:

1.Kız arkadaşınız için küçük bir bibloyu ve çiçeği, güzel tasarımlı bir kutuya koyabilirsiniz.
2.Kahve ve kupanın yanına küçük birkaç çikolata yerleştirebilirsiniz.
3.Erkek arkadaşınıza özel cüzdan ve defter alabilirsiniz.
4.İki tane çift kupasının bulunduğu kahve ve çaylarla dolu bir kutu hazırlayabilirsiniz.

Doğum gününe özel olarak ona bir not yazmayı unutmayın. Dilerseniz, bir şairin sözüyle veya kendi düşündüklerinizle hislerinizi belli edebilirsiniz.
Tüm bunlar, birlikte geçireceğiniz güzel günlerin hatırasını yaşatır. Sevgiliniz, aldıklarınıza baktıkça sizi hatırlar.

Erkek Sevgiliye Değişik Doğum Günü Sürprizleri Önerileri

Siz de erkek sevgiliye değişik doğum günü sürprizleri için araştırma yapıyorsanız, bu başlığımızı mutlaka okuyun. Evet, güzel bir kutu oluşturabilirsiniz. İçine kupa, çay, kahve, çorap, defter ve cüzdan gibi ürünleri koydunuz. Şimdi onu nasıl verseniz daha etkileyici olacağına değinelim. Bunun için küçük notlarla hediye buldurma yöntemini seçebilirsiniz. Örneğin;

1.En sevdiğiniz kafeden, birlikte ilk tanıştığınız yere yönlendirebilirsiniz.
2.Buradan sizin için önemli olan başka bir yere.
3.Sonrasında açık bir alana güzel bir masa hazırlayabilirsiniz.
4.Hediyesi bu masanın üstündeyken bir anda çıkıp gelirsiniz.

Böylece sevgilinize unutulmaz bir doğum günü planlamış olursunuz. İsterseniz, sonunda yakın arkadaşlarınızla birlikte büyük bir kutlama yapabilirsiniz.

Hediye Paketleme Nasıl Yapılır?
Hediye için Teşekkür Mesajı Nasıl Yazılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler