arkadaşa hediye verirken yazılacak notlar

Arkadaşa Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Arkadaşınızın doğum günü gibi özel bir günde onu mutlu etmek istiyorsanız sevdiği ürünlerden oluşan bir kutu hazırlayabilirsiniz. Ancak sadece ürünler değil, bunların nasıl sunulduğu da önemlidir. Evet, hediyenizi güzel bir sunumla hazırladınız. Şimdi sıra arkadaşa hediye verirken yazılacak notlar ile arkadaşınızı daha da özel hissettirmeye geldi.

Arkadaşlar, belki de hepimizin hayatında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle onların hayatınızda ne kadar büyük değeri olduğunuzu göstermek isteyebilirsiniz. Bunu, sadece doğum gününde değil, evlilik yıldönümünde veya mezuniyet gününde yapabilirsiniz. Her zaman sizin yanınızda olan arkadaşınızı mutlu ve değerli hissettirmek için sıradan biri günde de ona hediye alabilirsiniz.

Duygularınızı ifade ettiğiniz bir kağıtla da ömür boyu saklayacağı bir not bırakırsınız. Çünkü alınan ürünler, kırılabilir, zarar görebilir veya yiyecek bir şeyler olabilir. Ancak arkadaşa yazılacak güzel notlar, bir kitabın arasında ömür boyu kalabilir. Yani, hiçbir şekilde kaybolmaz. Derler ya “söz uçar yazı kalır” diye işte tam da notlarınız böyledir.

Arkadaşa Yazılacak Kısa Notlar

İster uzun ister kısa olsun, arkadaşa hediye verirken yazılacak notlar, her zaman değerlidir. Bazen onun sizdeki yerini kısa kelime ve cümlelerle ifade edebilirsiniz. Belki şiirden bir kesit alırsınız belki de içinizden gelen cümleleri kağıda dökersiniz. Şimdi size arkadaşınıza yazacağınız kısa notlarla ilgili aşağıda birkaç örnek vereceğiz:

  • Her anımda yanımda olan canım dostuma…
  • Günlerimi güzelleştiren can arkadaşıma…
  • Hep yanımda olan değerli dostuma…
  • Tüm sırlarımı paylaştığım yol arkadaşıma…
  • Bütün bir ömür boyunca birlikte yürüyeceğimiz can dostuma…
  • Hem doyasıya eğlendiğim hem de birlikte ağladığım gerçek arkadaşıma…

Arkadaşa yazılacak kısa notlar, genel olarak duygularınızı kısa ve etkili şekilde anlatmanızı sağlar. Zaten bazı arkadaşlarınız için “Dostum” demek bile yeterlidir. Ancak onları düşündüğümüzü göstermek, zor koşullarda bile mutlu olmasını sağlar. Aynı şekilde en mutlu günlerinde yanında olmamız, arkadaşlarımızı daha da güçlendirir. Arkadaşın değeri büyüktür, çünkü hayatımız boyunca kendimiz seçeriz. Onlara içinizden gelen notları yazdığınızda da bu değer daha da büyüyecektir. 

Arkadaşa Hediye Kutusuna Yazılacak Notlar

Bazen sadece bir not bile arkadaşınızı mutlu edebilir. Tabii ki, bu bir hediye kutusuyla birleştiğinde de daha da özel hale gelir. Arkadaşa hediye verirken yazılacak notlar için şimdi de hediye kutusunun üstüne iliştirebileceğiniz notlara değineceğiz. Aşağıdaki fikirleri alabileceğiniz gibi kendiniz de notlarınızı oluşturabilirsiniz:

  • İyi dostlar bir yıldızdır, her zaman görünmez ama hep oradadır.
  • İyi bir dost bulmak, çok zordur. Onu tanımak, neleri sevip sevmediğini bilmek ve daha nicesi… Seninle iyi ki yollarımız kesişti can dostum. Öyle ki, dosttan da öte kardeş olabildik. İyi ki varsın.
  • Bugün de yaş aldın, beraber sırt sırta verip daha torunlarımızı seveceğiz can dostum. İyi ki doğdun.
  • Bazen deli dolu bazen melankoliksin ve ben senin her halini seviyorum canım dostum.

Bu gibi kendinizi ifade ettiğiniz notlarla arkadaşınızın sizdeki yerini gösterebilirsiniz. Hediye kutusuna yazılacak notlar, arkadaşa için önemli olan arkadaşlığınızın ne boyutta olduğudur. Belki birbirinize karşı çok duygusalsınız belki de eğlenceli. Böylece yazacağınız notlarda bu faktörü göz önüne alabilirsiniz. 

Arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz birbirinden farklı kutu önerileri için tıklayın!

Sevgililer Günü İçin Sevgilinize Alabileceğiniz Hediye Önerileri
Asker Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepetim
Son İncelediklerim Close
Close

Close
MENÜ
Kategoriler